Předmět Programování pro WEB (2375002)
Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu 2375002 - Programování pro WEB, Fakulta strojní, České vysoké učení technické v Praze (ČVUT).
Top 10 materiálů tohoto předmětu
Materiály tohoto předmětu
Materiál | Typ | Datum | Počet stažení |
---|
Další informace
Cíl
V rámci cvičení nebo samostatně vytvořit interaktivní webovou stránku; se studenty docházejícími na cvičení bude vytvořena některá z typických aplikací, jako je knihovna, autopůjčovna apod. Vzhledem k rozsahu použitých jazyků budou představeny jen ty funkce, které jsou pro tyto aplikace zpravidla potřeba - kontrola vyplnění polí v javascriptu, odesílání dat, zpracování formulářů v php a vazba na SQL, generování stránek v php podle dat z SQL a autorizace uživatele, popřípadě další související funkce, dle zájmu studentů.
Literatura
1.Klán, Petr, Jindřich, Jindřich: WWW pro zelenáče. Neocortex, Praha 2002.Ostatní zdroje jsou na internetu a budou doporučeny v průběhu cvičení, resp. přednášek.
Požadavky
Účast na cvičeních nebo odevzdání úloh, zadaných na cvičení. Klasifikace je na základě odevzdané aplikace na zvoleném free-webovém serveru. Pro klasifikaci "výborně" je nutné, aby aplikace byla funkční a nabízela alespoň dvě různé úrovně přístupu k tabulkám. Další upřesnění na adrese www.fs.cvut.cz/prt/web , individuální upřesnění na hlavac@fs.cvut.cz .
Garant
Petr Klán
Vyučující
Petr Klán, Vladimír Hlaváč