Předmět Seminář k bakalářské práci I (ZUR721)
Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu ZUR721 - Seminář k bakalářské práci I, Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita (MU).
Top 10 materiálů tohoto předmětu
Materiály tohoto předmětu
Materiál | Typ | Datum | Počet stažení |
---|
Další informace
Cíl
Seminář k bakalářské práci I je prvním ze dvou povinných seminářů, v nichž se studenti oboru pouštějí do přípravy a realizace své bakalářské práce. Seminář je veden jednotlivými vedoucími prací. V rámci semináře se studenti seznamují s pravidly vypracování odborného textu a se standardními postupy při volbě a přípravě tématu bakalářské práce. Cílem semináře je připravit studenta na samostatnou tvůrčí práci. Výstupem ze semináře je vyhotovený projekt bakalářské práce, v němž student/ka formuluje téma, výzkumnou otázku / praktické zadání, metodu práce, kontext související odborné diskuze a obecnější přínos práce.
Osnova
výběr vedoucího práce, předběžná formulace tématupřihlášení do seminární skupinypřihlášení k tématu v ISuodevzdání projektu bakalářské práce
Literatura
Nekuda, J. – Slaný, A. 1993. Jak (ne)psat závěrečnou práci. Brno: Masarykova univerzitaŠanderová, J. 2005. Jak číst a psát odborný text ve společenských vědách: několik zásad pro začátečníky. Praha: Sociologické nakladatelstvíČmejrková, S. - Daneš, F. - Světlá, D. 1999. Jak napsat odborný text. Praha: LEDAEco, U. 1997. Jak napsat diplomovou práci. Olomouc: VotobiaDvořáková – Janů, V.1996. Jak psát diplomovou práci. Praha: Credit
Garant
prof. PhDr. Jiří Pavelka, CSc.
Vyučující
Ing. Rudolf Burgr, PhD.Mgr. Jaroslav Čuřík, PhD.Mgr. Jakub Macek, Ph.D.prof. PhDr. Jiří Pavelka, CSc.PhDr. Jiřina SalaquardováPhDr. Pavel Večeřa, Ph.D.PhDr. Jaromír Volek, Ph.D.Mgr. Rodrigo MoralesMgA. Jan Motal, Ph.D.Mgr. Leo NitčeMgr. Pavel Sedláčekprof. PhDr. David Šmahel, Ph.D.Mgr. Lenka Waschková Císařová, Ph.D.