Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!




Předmět Seminář k bakalářské práci 3 (KSE / RSBP3)

Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KSE / RSBP3 - Seminář k bakalářské práci 3, Filozofická fakulta, Ostravská univerzita v Ostravě (OU).

Top 10 materiálů tohoto předmětu

Materiály tohoto předmětu

Materiál Typ Datum Počet stažení

Další informace

Obsah

Průběžná kontrola postupu při zpracování bakalářských prací. Závěrečná úprava a dokončení bakalářských závěrečných prací, kontrola realizace projektových záměrů.

Získané způsobilosti

Student bude schopen pracovat předepsaným způsobem s domácí i zahraniční literaturou. Bude umět adekvátně použít metodologické postupy v oblasti, kterou řeší. Bude schopen zpracovat komplexní podobu bakalářské práce.

Literatura

Disman, M. Jak se vyrábí sociologická znalost. Praha: Karolinum, 374 s; Příručka pro uživatele, 1993. ISBN 80-7184-141-2.Hendl, J. Přehled statistických metod zpracování dat: analýza a metaanalýza dat. Praha: Portál, 2004. Šanderová, J. Jak číst a psát odborný text ve společenských vědách. Praha: Sociologické nakladatelství, 2005. Šimek, D., Kubátová, H. Od abstraktu do závěrečné práce. Jak psát (a možná i napsat) závěrečnou práci ve společensko vědních oborech. Olomouc, 2002. Loučková, I. Směrem k integrovaným strategiím nejen ve výzkumu v sociální práci. Sociologický časopis, 2001. Směrnice děkanky FF OU č.8/ 2010 o státních závěrečných zkouškách včetně obecných rámců a obhajob bakalářských a diplomových prací. Směrnice rektora č. 61/2004 o jednotné formální úpravě vysokoškolských kvalifikačních prací, jejich uložení a zpřístupnění. Řehák, J. Závěrečné zprávy sociologického výzkumu (struktura a pravidla pro jejich přípravu). Sociologický časopis, 1985.

Požadavky

Průběžná konzultace a prezentace jednotlivých výstupů bakalářské práce s vedoucími prací.

Vyučující

JUDr. Petr Hampel, Ph.D.PhDr. Mgr. Vít Horák, Ph.D.Mgr. Vladimír Horák, Ph.D.Dr. phil. Nicole Horáková - Hirschlerová, M.A.dr hab. Jan KajfoszPhDr. Marek Schneider, Ph.D.Mgr. Petra Šobáňová, Ph.D.Ing. Zdeněk Vavrečka, Ph.D.