Předmět Kurátorský seminář (ITF / F0134)
Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu ITF / F0134 - Kurátorský seminář, Filozoficko-přírodovědecká fakulta, Slezská univerzita v Opavě (SU).
Top 10 materiálů tohoto předmětu
Materiály tohoto předmětu
Materiál | Typ | Datum | Počet stažení |
---|
Další informace
Obsah
Seminář je realizován v těchto pěti postupně rozvíjených okruzích: Praxe muzea a galerie, Jazyk výstavy, Rám fotogra?e, Jak připravit výstavu, Management umění.
Literatura
Ed. Mária Orišková. Efekt múzea: predmety, praktiky, publiku m. Antológia textov anglo-americkej kritickej teórie múzea. VŠVU, Bratislava, 2006. Kesner, Ladislav. Muzeum umění v digitální době. Argo a Národní galerie v Praze, Praha, 2000. Bourriaud, Nicolas. Postprodukce. Tranzit, Praha, 2004.
Garant
MgA. Mgr. Tomáš POSPĚCH