Předmět Transportní procesy při tvarování (KHT / D16)
Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KHT / D16 - Transportní procesy při tvarování, Fakulta textilní, Technická univerzita v Liberci (TUL).
Top 10 materiálů tohoto předmětu
Materiály tohoto předmětu
Materiál | Typ | Datum | Počet stažení |
---|
Další informace
Obsah
Samostatná příprava a konzultace podle předem dohodnutého individuálního plánu určeného přednášejícím, pravidelné přednášky se nekonají.
Získané způsobilosti
Znalost probrané látky tohoto předmětu.
Literatura
http://www.ft.vslib.cz
Požadavky
Samostatné prostudování zadané problematiky, zpracování zadané písemné práce. Složení zkoušky před komisí jmenovanou děkanem. Studium probíhá na základě individuálních plánů a konzultací, náplň jednotlivých témat je volena podle plánovaného zaměření doktorské práce a jsou aplikovány teoretické poznatky předmětů teoretického přírodovědného základu.
Garant
prof. Ing. Luboš Hes, DrSc.
Vyučující
prof. Ing. Luboš Hes, DrSc.