Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!
Předmět Všeobecný ruský jazyk 2 (KSLA / KRVS2)

Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KSLA / KRVS2 - Všeobecný ruský jazyk 2, Pedagogická fakulta, Univerzita Hradec Králové (UHK).

Top 10 materiálů tohoto předmětu

Materiály tohoto předmětu

Materiál Typ Datum Počet stažení

Další informace

Obsah

V průběhu semestru budou probrána následující témata:Oblékání.Lidské vlastnosti.V hotelu.V restauraci.Životní styl.Korespondence.Životní prostředí.Dále bude probrán objem gramatického učiva obsažený učebním souboru Радуга.

Získané způsobilosti

Dosažené řečové dovednosti a komunikativní kompetence by studujícím měly umožnit používání ruského jazyka v osobním životě, při dalším vzdělávání a v povolání.Řečové dovednosti jsou vytvářeny na základě komunikativních situací.

Literatura

Jelínek, S.-Hříbková, R.-Žofková, H.-Alexejeva, L. Raduga po-novomu. 1. Plzeň, 2007. Nekolová, Věra. Ruština nejen pro samouky. Praha, 2002.

Požadavky

Předmět je zakončen zápočtem a zkouškou. Zápočet se uděluje na základě úspěšného napsání gramatického zápočtového testu. Zkouška je ústní a je postavena na lexikálním a mluvnickém zvládnutí probraných témat.

Garant

Mgr. Petr Kotyza

Vyučující

PhDr. Jindřich Kesner, CSc.