Předmět Dějiny užit. umění a řemesel II (DE) (KDT / 717)
Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KDT / 717 - Dějiny užit. umění a řemesel II (DE), Fakulta užitého umění a designu, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP).
Top 10 materiálů tohoto předmětu
Materiály tohoto předmětu
Materiál | Typ | Datum | Počet stažení |
---|
Další informace
Obsah
Přehled látky je obsažen v anotaci předmětu.
Získané způsobilosti
Získané způsobilosti představují zvládnutí a osvojení si znalostí v daném oboru, vycházejí z konkrétní anotace předmětu a směřují k naplnění profilu absolventa daného oboru.
Literatura
Zeminová, M. Barokní textilie ze sbírek UPM. Praha, 1974. Bulletin Moravské galerie v Brně. Bulletin Národní galerie. Časopis Národního muzea. Adlerová, A. České užité umění 1918-1938. Praha, 1983. Morant de, H. Dějiny užitého umění. Praha, 1983. Středověké umění ze sbírek UPM. Praha, 1994.
Požadavky
Ústní zkouška
Garant
Mgr. Eva Balaštíková