Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!




Předmět Special Photo Technologies II (KFO / 812)

Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KFO / 812 - Special Photo Technologies II, Fakulta užitého umění a designu, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP).

Top 10 materiálů tohoto předmětu

Materiály tohoto předmětu

Materiál Typ Datum Počet stažení

Další informace

Obsah

Přehled látky je obsažen v anotaci předmětu.

Získané způsobilosti

Získané způsobilosti představují zvládnutí a osvojení si znalostí v daném oboru, vycházejí z konkrétní anotace předmětu a směřují k naplnění profilu absolventa daného oboru.

Literatura

Coe, B.; Haworth; Booth, M. A Guide to Early Photographic Processes. Victoria and Albert Museum, London, 1983. Barnier, John. Coming Into Focus (A Step by Step Guide to Alternative Photographic Processes). Chronicle Books, 2000. Farber, Richard. Historic Photographic Processes. Allworth Press, New York, 1998. Schaefer, John P. The Ansel Adams Guide: Basic Techniques of Photography, Book 2, Little. Brown and Company, Boston, New York, Toronto, London, 1998.

Požadavky

Nejméně 3 fotografie vytvořené vybranou speciální technikou

Garant

prof. Ing. Pavel Baňka

Vyučující

MgA. Aleš Loziak