Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!




Předmět Ateliér a dílny I M GDII (KVK / 528)

Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KVK / 528 - Ateliér a dílny I M GDII, Fakulta užitého umění a designu, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP).

Top 10 materiálů tohoto předmětu

Materiály tohoto předmětu

Materiál Typ Datum Počet stažení

Další informace

Obsah

Přehled látky je obsažen v anotaci předmětu.

Získané způsobilosti

Po absolvování prvního semestru magisterského studia v ateliéru student dovede samostatně přemýšlet. Je schopen zpracovat požadavky na tvůrčí práci a stanovit si časový harmonogram práce. Student umí vysvětlit, popsat a obhájit vlastní řešení svého projektu. Umí zpracovat akceptovatelný a jasný grafický návrh a dovede vysvětlit hlavní myšlenku a principy řešení. Umí navrhnout osobní, originální grafické řešení zadané práce a umí jej obhájit.

Literatura

Bohatec, M. Konstruktivistická teorie knižní tvorby. Estetika, Praha, 1964. Muzika, František. Krásné písmo. Paseka, 2005. Rossman, Z. Písmo a fotografie v reklamě. Index, Olomouc, 1938. Fabel, K. Současná typografie. Odeon, Praha, 1981.

Požadavky

1. Plnění dílčích úkolů a zadání v průběhu celého semestru2. Aktivní účast při konzultacích v rámci ateliéru

Garant

doc. ak.malíř Michal Slejška