Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!




Předmět PVK Canyoning (KTV / 6388)

Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KTV / 6388 - PVK Canyoning, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP).

Top 10 materiálů tohoto předmětu

Materiály tohoto předmětu

Materiál Typ Datum Počet stažení

Další informace

Obsah

Obsahem kurzu je aplikace specifických dovedností a teoretických znalostí Canyoningu v podmínkách hor, Důraz je především kladen na dobrou přípravu, bezpečnost, taktiku a orientaci v náročných podmínkách hor.

Získané způsobilosti

Student ovládá teorii a praxi základů Canyoningu.

Literatura

SCHUBERT, P. Bezpečnost a riziko na skále, sněhu a ledu. I. a II. Plzeň: Kletr, 1997. ISBN 80-850822-27X.SCHRANG, K. Horská turistika. 1997. Boštíková, S. Vysokohorská turistika. LOUKA, O. Základy skalního lezení. Ústí n.L., 2012. Louka, O. aj. Základy turistiky a sportů v přírodě.

Požadavky

Zvládnutí teorie a praxe canyoningu

Garant

PaedDr. Oto Louka, CSc.

Vyučující

Mgr. Jiří KostínekPaedDr. Oto Louka, CSc.