Předmět PVK-Výběrová interdisciplinární tvorba I (KVV / 0243)
Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KVV / 0243 - PVK-Výběrová interdisciplinární tvorba I, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP).
Top 10 materiálů tohoto předmětu
Materiály tohoto předmětu
Materiál | Typ | Datum | Počet stažení |
---|
Další informace
Obsah
Obsahem seminářů je hlubší sonda do reklamních (politických) strategií, které výrazněji pracují s tématem lidské identity. Budeme se zabývat dvěmi základními strategiemi tvůrčího zpracování daného tématu: fotografie a objektu, popř. jednoduché instalace.
Získané způsobilosti
Student získá základní informace o médiu a současně schopnost vytvořit jednoduchý výtvarný koncept.
Literatura
Flusser,V. Jak luštit fotografie, in.Výtvarné umění 1/93, Praha. 1993. Labyrint revue, Móda a umění, č. 13-14, roč. 2003. Lipovetski, G. Říše pomíjivosti, Prostor, Praha. 2002.
Požadavky
Základní orientace v oblasti dějin současného umění a provozu současného umění.
Garant
doc. ak.malíř Margita Titlová