Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!
Předmět Motion Graphics 2 (KADD / XMG2)

Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KADD / XMG2 - Motion Graphics 2, Fakulta multimediálních komunikací, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).

Top 10 materiálů tohoto předmětu

Materiály tohoto předmětu

Materiál Typ Datum Počet stažení

Další informace

Obsah

- Seznámení se základními funkcemi počítače, objasnění se základní logikou ovládání softwaru pracujícího pod Mac OS X, specifiky desktopového prostředí této platformy a se základními rozdíly mezi majoritní platformou MS Windows a Mac OS X.- Seznamení s aplikacemi Final Cut Studio2- Základy kompozitovani v aplikacich Motion 3, Live Type, DVD Studio 4 Pro.- Live Type- Obeznameni s programem, ktery je urcen k vyrobe titulku, seznameni se s jeho ovladanim, tvorba vlastnich presetu, ukladani, export.- Motion-Seznamení se s prostředím a prace s programem určeným pro kompozitování motion grafiky.- DVD Studio 4 Pro- Seznamení se s prostředím a prace s programem určeným pro tvoření DVD nosičů.

Získané způsobilosti

Student ovládá práci s operačním systémem Mac OS a pracovní stanici Apple Mac PRO. Student je schopný realizovat výrobu titulků, tvorba vlastnich presetu. Orientuje se v postprodukčních softwarech Live type a Motion3. Vytváři motion grafiku v obrazove kompozici pro konretní zadání. Student je schopen navrhnout a vyrobit vlastni DVD-hybrid nosič.

Literatura

Sitter, M., Nazarian, B. Apple Pro Training Series: DVD Studio Pro 4 (2nd Edition) (Apple Pro Training Series). 2007. Weynand, D. Apple Pro Training Series: Final Cut Pro 5 (Apple Pro Training). 2005. Allen, D. Apple Pro Training Series: Motion (Apple Pro Training). 2004.

Požadavky

Způsob zakončení předmětu - klasifikovaný zápočet- účast na cvičeních minimálně 80%,- vypracování závěrečné práce DVD hybrid nosič.

Garant

MgA. Václav Ondroušek