Předmět Počítačové metody-Reklamní fotografie 2 (KAGD / PMRF2)
Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KAGD / PMRF2 - Počítačové metody-Reklamní fotografie 2, Fakulta multimediálních komunikací, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).
Top 10 materiálů tohoto předmětu
Materiály tohoto předmětu
Materiál | Typ | Datum | Počet stažení |
---|
Další informace
Obsah
- Předmět je navazujícím kurzem pro úpravu barevných obrázků ve Photoshopu- Vrstvy, kanály, masky, filtry, barevné montáže, barevné retuše a korekce- Ukládání pro použití v jiných programech- Formáty, tisk
Získané způsobilosti
Student má základní znalosti o zpracování fotografie na PC
Literatura
Adobe Photoshop CS2: oficiální výukový kurz. Praha: SoftPress, 2006. Adobe creative Team . Adobe Photoshop CS4 . 2009. Bruce Fraser. Camera Raw. Brno, 2006. ISBN 80/251/0975/5.Fraser, Bruce. Správa barev : průvodce profesionála v grafice a pre-pressu. Vyd. 1. Brno : Computer Press, 2003. ISBN 8072269437.Willmore, Ben. Velká kniha k Adobe Photoshop CS. Vyd. 1. Brno : CP Books, 2005. ISBN 8025105318.Willmore, Ben. Velká kniha k Adobe Photoshop 7.0 : manuál k programu a škola výtvarných technik. Vyd. 1. Praha : Computer Press, 2002. ISBN 8072267450.
Požadavky
Způsob zakončení předmětu - klasifikovaný zápočetAbsolvování předmětu PF1Docházka: účast na cvičeních minimálně 80%,Závěrečný test a vypracování práce na PCPředmět je ukončen lasifikovaný zápočtem.
Garant
MgA. Jana Dosoudilová
Vyučující
MgA. Jana Dosoudilová