Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!




Předmět Strategie prezentace 2 (KARF / SPR2)

Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KARF / SPR2 - Strategie prezentace 2, Fakulta multimediálních komunikací, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).

Top 10 materiálů tohoto předmětu

Materiály tohoto předmětu

Materiál Typ Datum Počet stažení

Další informace

Obsah

- Spolupráce se zástupci- Skladba fotografického portfolia- Akviziční strategie českých a zahraničních fotografů- Kalkulace fotografických honorářů a účetní agenda- Autorské právo a právo na vlastní fotografii- Komunikace s reklamní agenturou- Spolupráce s fotobankou- Webová prezentace.

Získané způsobilosti

Student má znalosti o strategii úspěšeného vedení samostatné fotografické činnosti, akviziční strategii a kalkulaci honorářů.

Literatura

Roth, Evelyn. Designing a Photograhpic studio. New York : Amphoto, 1988. ISBN 081743786X.Základní znalosti a strategie. Zlín : UTB, 2002.

Požadavky

Způsob zakončení předmětu - klasifikovaný zápočetÚčast na seminářích minimálně 80%, písemný test z probrané látky. Předmět je ukončen klasifikovaným zápočtem.

Garant

doc. MgA. Jan Jindra

Vyučující

doc. MgA. Jan Jindra