Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!




VFS_ZS16_anotace

DOCX
Stáhnout kompletní materiál zdarma (16.36 kB)

Níže je uveden pouze náhled materiálu. Kliknutím na tlačítko 'Stáhnout soubor' stáhnete kompletní formátovaný materiál ve formátu DOCX.

Body, které slouží jako podklad pro udělení výsledné známky (viz Požadavky ke zkoušce), mohou na cvičení získat i ostatní studenti, čili ne jen referenti, ale i účastníci semináře, kteří referovaný text nečetli, když přednesený referát výstižně doplní, když referentovi položí dobré rozšiřující otázky, zkrátka když osvědčí schopnost na výklad reagovat a jeho téma promýšlet, rozvíjet, problematizovat.

Požadavky ke zkoušce:

Znalost odpřednášené látky, resp. učiva v rozsahu skript: Bígl, Z., Hauzer, K., Filosofie I. Tyto znalosti budou prověřeny v závěrečném testu. Podkladem pro udělení výsledné známky bude součet všech dosažených bodů. Ty lze získat: 1. ze závěrečného testu (max. 14 bodů); 2. za přečtený referát na cvičení (max. 5 bodů); 3. za odevzdaný kvalitní referát (1 bod; získává paušálně ten, kdo referát pouze odevzdá, tj. není přítomen na cvičení, kde se „jeho“ text probírá); 4. za aktivní účast na cvičení (bodově neomezeno). Dosaženým bodům odpovídají následující známky:

0 – 9 b. „neprospěl“

9,5 – 12,5 b. „dobře“

13 – 16 b. „velmi dobře“

16,5 a více b. „výborně“.

Student, který nezíská minimální počet bodů pro udělení známky „dobře“, má možnost napsat test v opravném termínu. Student, který si chce opravit známku („dobře“, „velmi dobře“) navrženou na základě dosažených bodů, se může nechat vyzkoušet ústně, přičemž výsledkem ústní zkoušky může být i zhoršení známky vycházející z dosažených bodů, ne však o více než jeden stupeň.

Témata, do kterých materiál patří