Hondocení náslechů - somatologie
Níže je uveden pouze náhled materiálu. Kliknutím na tlačítko 'Stáhnout soubor' stáhnete kompletní formátovaný materiál ve formátu DOCX.
Univerzita Palackého v Olomouci
Pedagogická fakulta
Hodonocení studenta - NÁslechů pedagogické praxe
Škola: Střední Zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga a Jazyková škola s právem statní jazykové zkoušky Olomouc
Cvičný učitel: Mgr. Lucie Přikrylová
Student: Lucie Klimešová
Předmět: Somatologie
Datum: 19.03.2024
PLÁNOVÁNÍ VYUČOVACÍ HODINY
Výběr tématu je v souladu se vzdělávacím programem školy: □ ano □ne
Pedagog si rozplánoval výuku □ano □ne □nelze hodnotit
Pedagog vychází ze zpracované přípravy: □ano □ne
REALIZACE VYUČOVACÍ HODINY
1. Cíl vyučovací hodiny
a) Byl oznámen: □ano □ne znění: Cílem hodiny je dokončení učiva trávící soustavy= žáci si ověřili svoje dosavadní vědomosti trávící soustavy, začátek učiva nervové soustavy
b) Stanovené cíle vyučovací hodiny navazují na předchozí učivo/vyuč. hodinu: □ano □ne □nelze hodnotit
c) Formulace cílů umožňuje jejich kontrolovatelnost (ověření očekáv. výstupů): □ ano □ne □nelze hodnotit
2) Průběh vyučovací hodiny
a) Hromadné opakování: □zapojena většina žáků □zapojeno jen několik žáků □neproběhlo
b) Individuální zkoušení: □neproběhlo □proběhlo: počet vyzkoušených žáků….
Doba zkoušení: □přiměřená □nepřiměřená (čas)…….minut □nelze hodnotit
Metoda zkoušení: □ústní □písemná □praktická □nelze hodnotit
Klasifikace: □přísná □adekvátní □mírná □nelze hodnotit
Závěry hodnocení: □zdůvodněné □nezdůvodněné □nelze hodnotit
Vedení žáků k sebehodnocení: □ano □ne □nelze hodnotit
c) Expozice nového učiva: □neproběhla □proběhla
Odborná správnost obsahu: □ano □ne □nelze hodnotit
Pedagog pracuje s novými poznatky, zdroji, aktualizací vědy: □ano □ne □nelze hodnotit
Mezipředmětové vztahy: □byly □nebyly využity □nelze hodnotit
Uplatněná metoda výuky: □jedna z uvedených níže □nelze hodnotit
□výklad □rozhovor □práce s učebnicí □pozorování □předvádění (modelů) □projekce (film) □nácvik dovedností □jiná metoda:………………………………
Uplatněná organizační forma: □hromadná □skupinová □párová □samost. práce □nelze hodnotit
Využití materiálních prostředků a pomůcek: □časté □průměrné □sporadické □žádné
d) Fixace (upevnění) nového učiva: □učivo bylo □nebylo zopakováno
e) Učební úlohy: □byly □nebyly užity
Náročnost učebních úloh převážně v úrovni: □zapamatování □paměťové reprodukce □aplikace □vytvoření dovedností □utváření postojů a hodnot □nelze hodnotit
f) Zadání domácího úkolu: □proběhlo □neproběhlo
Úkol podrobněji vysvětlen (komentován): □ano □ne □nelze hodnotit
Úkol zaměřen na: □osvojení vědomostí □vytváření dovedností □aplikaci vědomostí a dovedností v praxi □nelze hodnotit
