Jak Začít?

Máš v počítači zápisky z přednášek
nebo jiné materiály ze školy?

Nahraj je na studentino.cz a získej
4 Kč za každý materiál
a 50 Kč za registraci!




Zpracování témat k závěrečným ústním zkouškám z odborného výcviku - celá kro tématu 37

DOCX
Stáhnout kompletní materiál zdarma (515.7 kB)

Níže je uveden pouze náhled materiálu. Kliknutím na tlačítko 'Stáhnout soubor' stáhnete kompletní formátovaný materiál ve formátu DOCX.

Příjicí pohovor

Hledání si nové práce je proces, který je nejen fyzicky, ale i psychicky náročný. Proto je dobré se připravit, zorganizovat čas a být připravený ze sebe vydat maximum. Pohovor může trvat přibližně 1 hodinu, rezervujte si dostatek času. Každý pohovor si vyžaduje náležitou přípravu. Improvizace je neprofesionální. Při osobním pohovoru je třeba rozlišovat, zda jde o přijímací pohovor: přes personální agenturu, přes headhunterskou společnost (jde o tzv. „lovce hlav“, kteří se specializují na vyhledávání vyšších vedoucích pozic, v případě, kdy existuje omezený počet vhodných kandidátů a kdy je potřebné je oslovit na přímo), přímo ve společnosti, kde se setkáte s personalistou anebo přímo s manažerem dané firmy. Tyto pohovory mají některé části velmi podobné, přesto každý z nich má své místo ve výběrovém procese. V personální agentuře či headhunterské společnosti je pohovor většinou veden obšírněji, aby vám konzultant dokázal poradit různé pracovní nabídky podle kritérií, které si zvolíte. Jsou vstupní bránou pro pohovor přímo ve společnosti. Cílem je předvýběr a výběr do užšího kola z množství uchazečů, podle firmou stanovených požadavků. Takový pohovor může být často zaměřený na Vaše osobnostní předpoklady, než na odborné kvality.

  1. Chov nosnic

Zařízení: v případě použití niplových napáječek ve snáškové hale je nezbytné jejich použití i během odchovu. Od 4. týdne věku doporučujeme dát odchovávaným kuřicím k dispozici hřady. Krmení: krmit v průběhu posledních 3 hodin světelného dne z důvodu vytvoření reflexu příjmu krmiva, který přispěje k lepšímu nárůstu živé hmotnosti na začátku snášky. Množství rozdávaného krmiva přizpůsobit tak, aby kuřice vyprázdnily krmítka 3 hodiny po ranním rozsvícení světla. Světlo: během odchovu udržovat silnou intenzitu světla. Přesun do snáškových hal: nejpozději v 17. týdnu věku z důvodu snadnější adaptace nosnic a snížení počtu podestýlkových vajec. Při přesunu: Umístění a zadržení nosnic na roštech: na 3 až 4 dny. Po tomto období nosnice „vyhnat“ na rošty před zhasnutím světla. Rozsvícení nočního světla v hnízdech: 6h30 po zhasnutí světla na hale. Světlo: 15 hodin od 5% snášky. Krmení: od přesunu do 5% snášky krmit během posledních 4 hodin světelného dne. Od 5% do 30% snášky: Světlo: 15.30 hodin. Noční světlo v hnízdech: rozsvícení 6h30 po zhasnutí světla na hale. Krmení: během 6 poledních hodin světelného dne, jedno krmení před zhasnutím. Od 30 do 60% snášky: Světlo: 16 hodin + 1 hodina v noci. Noční světlo v hnízdech: rozsvícení 6h30 po zhasnutí světla na hale. Krmení: během 6 posledních hodin světelného dne, jedno krmení před zhasnutím. Po 60% snášky: Světlo: 16 hodin + 1h30 v noci. Noční světlo v hnízdech: rozsvícení 6h30 po zhasnutí světla na hale. Krmení: během 6 posledních hodin světelného dne, jedno krmení v noci, případně 3 hodiny po ranním rozsvícení světla.

Témata, do kterých materiál patří